Gönderen : Sefa G

Merhabalar öncelikle başta Emre Bakırcıoğlu hocama ve çalışanlarına çok teşekkür ederim bize tedavi süresince hep destek verdi bizde sabrettik geçen haftalarda mikro tese ameliyatı oldum korkulacak bi durum yok 2-3 saat sürüyor operasyon anestesi veriyorlar bişey anlamıyorsunuz Allah onlardan razı olsun operasyon başarıyla geçti embriyolar yerleştirilmeyi bekleniyor Allah'ın izniyle inşallah bebek hasretine son vericez Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Mutlaka Emre hocama sonsuz güvenin geç kalmayın yaş ilerlemeden mutlaka görünün derim

Doç. Dr. Emre Bakırcıoğlu
Doç. Dr. Emre Bakırcıoğlu

Türkiye'de özellikle erkek üreme sağlığı üzerinde uzmanlaşmış Üroloji Uzmanı Doç. Dr. Emre Bakırcıoğlu.

Yorumlar

M... G...

M... G...

10/03/2023, 21:50

Küçükken geçirdiğim kabakulak sonrası testis tutulumundan kaynaklı azospermi olduğumu evlendikten sonra öğrendim. Tüm dünya o an başımıza yıkılmıştı. Çok uzun süreli araştırmalarımızdan sonra Dr. Emre hoca ile karşılaştık ve bunun için Türkiye de en iyi doktorun o olduğuna karar kıldık. O cesaretle ameliyata karar verildi ve Emre hocamızın başarılı ameliyatı sonrası 4 tüp donduruldu. İyiki yolumuz kendisiyle kesişmiş. Her zaman duacısı olacağız. Başarılarının devamını diliyoruz.


Doç. Dr. Emre Bakırcıoğlu

Doç. Dr. Emre Bakırcıoğlu

10/03/2023, 22:06

Size güzel yorumunuz için teşekkür ederim. İnşallah tüp bebek tedaviniz tamamlandığında gebelik elde ederek amacınıza ulaşmanızı sağlarız. Sizleri tekrar bekliyoruz.

Sevgiler


Yorum Yapın

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız