Gönderen : Alaettin H

Kelimelerle nasıl ifade edilebilir bilmiyorum aslında ama şunu söyleyebilirim ki Dr. Emre Bakırcıoğlu aklınızdaki bütün sorunlara çözüm bulabilen size doğru olanı ifade edebilen en iyisini sizin yerinize düşüne bilen mükemmel bir doktor...

Gönderen : Sefa G

Merhabalar öncelikle başta Emre Bakırcıoğlu hocama ve çalışanlarına çok teşekkür ederim bize tedavi süresince hep destek verdi bizde sabrettik geçen haftalarda mikro tese ameliyatı oldum...

Gönderen : Şeyda Ö

Merhaba eşim tip1 diyabet hastası eşimin spermi idrar yoluna kaçtığı için çıkışı olmuyordu ama emre hocam sayesinde güleryüzlü tatlı dıliyle bize ilaç kullandirip sperm ornegi verme imkanimiz oldu sonrasinda o spermi dondurttu ve benide kadin hastaliklari doktoru Numan hocamiza yönlendirdi.

Gönderen : M. ve İ.

Size hayat hikâyemi gönderiyorum. Sıkılmadan okursanız çok memnun olurum. 11yıl önce evlendim...

Gönderen : H. ve A.

İnsanoğlu Allah’ın hikmetiyle dünyaya gelir iyi kötü yaşar ve ölür.Yaşamları boyunca kimi zaman isteklerini çok kolay elde eder kimi zaman ise çok zorlanır. Bazıları için ise istekleri hiçbir zaman hayatlarında olmaz.

Gönderen : Sürmen Çifti

1969 Trabzon/Sürmene doğumluyum. 1992 yılında İstanbul’a geldim ve hayatımı devam ettirmeye başladım.

Gönderen : H. ve Z.

Yıllarca Üroloji ve Endokrin Doktorlarına tedavi olup olumsuz cevaplar alıyordum. Çocuğun olmaz evlatlık almayı düşün diye teselli alıyordum.

Gönderen : B. ve D.

Sonunda umutlarımız Emre Bey'in vesilesiyle gerçekleşti ve 12 yıl sonra artık ben de doğal yolla hamileyim şükürler olsun. Tedavi sürecimiz rutin testlerin yapılmasıyla başladı ve eşime sol varikosel teşhisi kondu. Eşim ameliyat oldu ve 6 ay bekledik, ama yine de gebelik olmadı.